Home Organisatie Uitslagen Verenigingen Berkelschutters Schema's Foto's Diversen


GEB-Trofee jeugd 2005

Hieronder zie je de uitslagen van de GEB-Trofee 2005 van de jeugd. Daaronder zie je nog wat foto's.

GEB-Trofee jeugd, april 2005, 20-40-20 schoten
NrVoornaamAchternaamVerenigingGemiddeld1e 202e 403e 20Winstpunten
1 Rosanne Brandenbarg Diabolo 16316834117760
1 Johan Wennink Kerkloo 15817032816360
1 Frank Penterman kroon Groenlo 12614526513160
1 Nico Walhof kroon Groenlo 14515430815060
1 Christiande Jong kroon Groenlo 13714429514960
1 Collin Meulenbeek kroon Groenlo 14215633216760
5 Ichelle Tijdink Kroon Eibergen 16017133615954
6 Bryant Mast Kroon Eibergen 14515530914050
6 Niels van MosseveldeDiabolo 16316233217050
8 Gerwin Wennink Kerkloo 170164 17448
9 Dennis Brandenbarg Diabolo 16716035417046
9 Marjoke Wennink Kerkloo 11411323014646
11Martijn Temmink De Groene Jager12711726714945
11Bas Mentink Kroon Eibergen 13211433015145
13Albert Esselink Diabolo 18818937018734
13Mike te Kaat Kroon Eibergen 139133 14434
15Mike Stegeman De Groene Jager13611927014633
16Frank Verhoeven Kroon Eibergen 150150 15132
17Maarten Kolkman kroon Groenlo 13212027711630
17Cristian Oldenkotte kroon Groenlo 161161322 30
17Jasper ter Aardt Kerkloo 105115 12830
20Martijn Denneboom Kerkloo 103 213 27
21Kay ten Barge Kroon Eibergen 15212830814325
22Marcel Kapers Diabolo 154163297 24
23Arjan Harbers De Groene Jager18117934618122
24Jurgen Goorhorst Kerkloo 15013528615319
25Danny Nijland kroon Groenlo 155144 16215
26Jeroen Koeslag Diabolo 18416935917411
27Jeffrey Mentink Kroon Eibergen 1471152501425

Hier zie je wat foto's van de GEB Trofee jeugd op 17 april 2005 bij sv de Groene Jager. Om de schutters niet te storen zijn er geen schutters in actie te zien. Klik op een foto om een grote foto te zien.




Borculo, augustus 2018, HM Privacyverklaring